| TYPE | FREEZER ABOVE |
| HEIGHT | 185.00 см |
| WIDTH | 70.00 см |
| DEPTH | 68.50 см |
| NET VOLUME | 467 L |
| COLOUR | ИНОКС |
| TOTAL NO FROST SYSTEM | Yes |
| Brand | HISENSE |
| MODEL: | RT600N4WC2 |
| TYPE: | FREEZER ABOVE |
| HEIGHT: | 185.00 см |
| WIDTH: | 70.00 см |
| DEPTH: | 68.50 см |
| NET VOLUME: | 467 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 366 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 101 L |
| COLOUR: | ИНОКС |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| DISPENSER: | Yes |
| HOLIDAY MODE: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 254 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| SOUND POWER LEVEL: | 38.0 dB |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 6921727047694 |









