| ТИП | ФРИЗЕР ГОРЕ |
| ВИСОЧИНА | 185.00 см |
| ШИРИНА | 70.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 68.50 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 467 L |
| ЦВЯТ | ИНОКС |
| ПЪЛЕН NO FROST | Да |
| Марка | HISENSE |
| МОДЕЛ: | RT600N4WC2 |
| ТИП: | ФРИЗЕР ГОРЕ |
| ВИСОЧИНА: | 185.00 см |
| ШИРИНА: | 70.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 68.50 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 467 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 366 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 101 L |
| ЦВЯТ: | ИНОКС |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ДИСПЕНСЕР ЗА ВОДА: | Да |
| РЕЖИМ ВАКАНЦИЯ: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 254 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 38.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 6921727047694 |









