| TYPE | FREEZER ABOVE |
| HEIGHT | 143.00 см |
| WIDTH | 55.00 см |
| DEPTH | 55.00 см |
| NET VOLUME | 204 L |
| COLOUR | СИВ |
| Brand | MIDEA |
| MODEL: | MDRT294FGE50 |
| TYPE: | FREEZER ABOVE |
| HEIGHT: | 143.00 см |
| WIDTH: | 55.00 см |
| DEPTH: | 55.00 см |
| NET VOLUME: | 204 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 163 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 41 L |
| COLOUR: | СИВ |
| REVERSIBLE DOORS: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 219 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| SOUND POWER LEVEL: | 40.0 dB |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6954903816425 |










