| TYPE | FREEZER ABOVE |
| HEIGHT | 161.00 см |
| WIDTH | 54.00 см |
| DEPTH | 57.00 см |
| NET VOLUME | 243 L |
| COLOUR | БЯЛ |
| Brand | VESTFROST |
| MODEL: | VFD 2803 E |
| TYPE: | FREEZER ABOVE |
| HEIGHT: | 161.00 см |
| WIDTH: | 54.00 см |
| DEPTH: | 57.00 см |
| NET VOLUME: | 243 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 201 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 42 L |
| COLOUR: | БЯЛ |
| REVERSIBLE DOORS: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 178 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| SOUND POWER LEVEL: | 40.0 dB |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |















