| ТИП | ФРИЗЕР ГОРЕ |
| ВИСОЧИНА | 161.00 см |
| ШИРИНА | 54.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 57.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 243 L |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| Марка | VESTFROST |
| МОДЕЛ: | VFD 2803 E |
| ТИП: | ФРИЗЕР ГОРЕ |
| ВИСОЧИНА: | 161.00 см |
| ШИРИНА: | 54.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 57.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 243 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 201 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 42 L |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 178 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 40.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |















