| HEIGHT | 177.50 см |
| WIDTH | 54.0 см |
| DEPTH | 55.0 см |
| NET VOLUME | 266 L |
| TOTAL NO FROST SYSTEM | Yes |
| Brand | BEKO |
| MODEL: | B3BCNA 294 HS |
| HEIGHT: | 177.50 см |
| WIDTH: | 54.0 см |
| DEPTH: | 55.0 см |
| NET VOLUME: | 266 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 189 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 77 L |
| TOTAL NO FROST SYSTEM: | Yes |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| MOISTURE ZONE: | Yes |
| SLIDING DOOR: | Yes |
| HOLIDAY MODE: | Yes |
| DOOR OPEN ALARM: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 235 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| SOUND POWER LEVEL: | 37.0 dB |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8690842739613 |





















