| HEIGHT | 193.50 см |
| WIDTH | 54.0 см |
| DEPTH | 54.5 см |
| NET VOLUME | 284 L |
| INVERTER COMPRESSOR | Yes |
| TOTAL NO FROST SYSTEM | Yes |
| Brand | BEKO |
| MODEL: | BCNA 306 E4SN |
| HEIGHT: | 193.50 см |
| WIDTH: | 54.0 см |
| DEPTH: | 54.5 см |
| NET VOLUME: | 284 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 215 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 69 L |
| INVERTER COMPRESSOR: | Yes |
| TOTAL NO FROST SYSTEM: | Yes |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| FRESH ZONE: | Yes |
| SLIDING DOOR: | Yes |
| WINERACK: | Yes |
| HOLIDAY MODE: | Yes |
| DOOR OPEN ALARM: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 223 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| SOUND POWER LEVEL: | 37.0 dB |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 5944008923266 |





















