| HEIGHT | 193.20 см |
| WIDTH | 54.0 см |
| DEPTH | 54.5 см |
| NET VOLUME | 284 L |
| Brand | HISENSE |
| MODEL: | RB3B280SAWE |
| HEIGHT: | 193.20 см |
| WIDTH: | 54.0 см |
| DEPTH: | 54.5 см |
| NET VOLUME: | 284 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 208 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 76 L |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| DOOR OPEN ALARM: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 232 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| SOUND POWER LEVEL: | 35.0 dB |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 6921727081803 |






























