| HEIGHT | 177.20 см |
| WIDTH | 54.6 см |
| DEPTH | 54.9 см |
| NET VOLUME | 271 L |
| TOTAL NO FROST SYSTEM | Yes |
| Brand | ELECTROLUX |
| MODEL: | ENA6LE18S |
| HEIGHT: | 177.20 см |
| WIDTH: | 54.6 см |
| DEPTH: | 54.9 см |
| NET VOLUME: | 271 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 198 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 73 L |
| TOTAL NO FROST SYSTEM: | Yes |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| SLIDING DOOR: | Yes |
| FAN IN FRIDGE COMPARTMENT: | Yes |
| REVERSIBLE DOORS: | Yes |
| DOOR OPEN ALARM: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 219 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| SOUND POWER LEVEL: | 34.0 dB |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 7333394131085 |


























