| HEIGHT | 82.00 см |
| WIDTH | 59.8 см |
| DEPTH | 54.8 см |
| NET VOLUME | 110 L |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | KUL22VFD0 |
| HEIGHT: | 82.00 см |
| WIDTH: | 59.8 см |
| DEPTH: | 54.8 см |
| NET VOLUME: | 110 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 93 L |
| CAPACITY FREEZER COMPARTMENT: | 17 |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | D |
| REVERSIBLE DOORS: | Yes |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| SOUND POWER LEVEL: | 35.0 dB |
| EAN | 4242005389629 |



























