| HEIGHT | 193.50 см |
| WIDTH | 54.0 см |
| DEPTH | 55.0 см |
| NET VOLUME | 300 L |
| INVERTER COMPRESSOR | Yes |
| TOTAL NO FROST SYSTEM | Yes |
| Brand | WHIRLPOOL |
| MODEL: | WHK2 5323 B5E1 |
| HEIGHT: | 193.50 см |
| WIDTH: | 54.0 см |
| DEPTH: | 55.0 см |
| NET VOLUME: | 300 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 224 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 76 L |
| INVERTER COMPRESSOR: | Yes |
| TOTAL NO FROST SYSTEM: | Yes |
| MOISTURE ZONE: | Yes |
| HOLIDAY MODE: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 185 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| SOUND POWER LEVEL: | 37.0 dB |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8003437068935 |























