| HEIGHT | 177.20 см |
| WIDTH | 54.1 см |
| DEPTH | 54.8 см |
| NET VOLUME | 310 L |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | KIR81VFE0 |
| HEIGHT: | 177.20 см |
| WIDTH: | 54.1 см |
| DEPTH: | 54.8 см |
| NET VOLUME: | 310 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 310 L |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| WINERACK: | Yes |
| REVERSIBLE DOORS: | Yes |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| SOUND POWER LEVEL: | 35.0 dB |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4242005383108 |

























