| HEIGHT | 177.50 см |
| WIDTH | 54.0 см |
| DEPTH | 55.0 см |
| NET VOLUME | 264 L |
| INVERTER COMPRESSOR | Yes |
| Brand | SAMSUNG |
| MODEL: | BRB80F26BDF0EO |
| HEIGHT: | 177.50 см |
| WIDTH: | 54.0 см |
| DEPTH: | 55.0 см |
| NET VOLUME: | 264 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 190 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 74 L |
| INVERTER COMPRESSOR: | Yes |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | D |
| DOOR OPEN ALARM: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 185 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| SOUND POWER LEVEL: | 35.0 dB |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8806097060819 |





























