| HEIGHT | 194.00 см |
| WIDTH | 54.0 см |
| DEPTH | 55.0 см |
| NET VOLUME | 280 L |
| TOTAL NO FROST SYSTEM | Yes |
| Brand | WHIRLPOOL |
| MODEL: | WHC20 T573 P |
| HEIGHT: | 194.00 см |
| WIDTH: | 54.0 см |
| DEPTH: | 55.0 см |
| NET VOLUME: | 280 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 212 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 68 L |
| TOTAL NO FROST SYSTEM: | Yes |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | D |
| MOISTURE ZONE: | Yes |
| WINERACK: | Yes |
| FAN IN FRIDGE COMPARTMENT: | Yes |
| REVERSIBLE DOORS: | Yes |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| SOUND POWER LEVEL: | 32.0 dB |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8003437048722 |
































