| HEIGHT | 177.20 см |
| WIDTH | 55.8 см |
| DEPTH | 54.5 см |
| NET VOLUME | 265 L |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | KIS86AFE0 |
| HEIGHT: | 177.20 см |
| WIDTH: | 55.8 см |
| DEPTH: | 54.5 см |
| NET VOLUME: | 265 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 191 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 74 L |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| HOLIDAY MODE: | Yes |
| REVERSIBLE DOORS: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 219 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| SOUND POWER LEVEL: | 36.0 dB |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4242005188536 |































