| HEIGHT | 178.80 см |
| WIDTH | 57.0 см |
| DEPTH | 55.0 см |
| NET VOLUME | 286 L |
| Brand | LIEBHERR |
| MODEL: | IRe 5101 |
| HEIGHT: | 178.80 см |
| WIDTH: | 57.0 см |
| DEPTH: | 55.0 см |
| NET VOLUME: | 286 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 259 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 27 L |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| TELESCOPIC SHELF: | Yes |
| REVERSIBLE DOORS: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 171 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| SOUND POWER LEVEL: | 34.0 dB |
| WARRANTY: | 2+8 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4016803116493 |



























