| HEIGHT | 177.20 см |
| WIDTH | 55.8 см |
| DEPTH | 54.5 см |
| NET VOLUME | 223 L |
| INVERTER COMPRESSOR | Yes |
| TOTAL NO FROST SYSTEM | Yes |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | KIF86PFE0 |
| HEIGHT: | 177.20 см |
| WIDTH: | 55.8 см |
| DEPTH: | 54.5 см |
| NET VOLUME: | 223 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 156 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 67 L |
| INVERTER COMPRESSOR: | Yes |
| TOTAL NO FROST SYSTEM: | Yes |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| MOISTURE ZONE: | Yes |
| FRESH ZONE: | Yes |
| HOLIDAY MODE: | Yes |
| REVERSIBLE DOORS: | Yes |
| DOOR OPEN ALARM: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 252 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| SOUND POWER LEVEL: | 36.0 dB |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4242005207558 |






























