| HEIGHT | 139.50 см |
| WIDTH | 55.9 см |
| DEPTH | 54.6 см |
| Brand | LIEBHERR |
| MODEL: | IRBc 4520 |
| HEIGHT: | 139.50 см |
| WIDTH: | 55.9 см |
| DEPTH: | 54.6 см |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 223 L |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | C |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| HOLIDAY MODE: | Yes |
| DOOR OPEN ALARM: | Yes |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| SOUND POWER LEVEL: | 32.0 dB |
| WARRANTY: | 2+8 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4016803113430 |



























