| HEIGHT | 193.50 см |
| WIDTH | 55.8 см |
| DEPTH | 54.8 см |
| NET VOLUME | 215 L |
| TOTAL NO FROST SYSTEM | Yes |
| SEMI NO FROST SYSTEM | Yes |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | KIN96ADC0 |
| HEIGHT: | 193.50 см |
| WIDTH: | 55.8 см |
| DEPTH: | 54.8 см |
| NET VOLUME: | 215 L |
| TOTAL NO FROST SYSTEM: | Yes |
| SEMI NO FROST SYSTEM: | Yes |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | C |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4242005558094 |

























