| HEIGHT | 102.20 см |
| WIDTH | 55.9 см |
| DEPTH | 54.6 см |
| NET VOLUME | 158 L |
| Brand | LIEBHERR |
| MODEL: | IRBbi 4050 |
| HEIGHT: | 102.20 см |
| WIDTH: | 55.9 см |
| DEPTH: | 54.6 см |
| NET VOLUME: | 158 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 158 L |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | B |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| MOISTURE ZONE: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 74 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| SOUND POWER LEVEL: | 33.0 dB |
| WARRANTY: | 2+8 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4016803113218 |






















