| HEIGHT | 193.80 см |
| WIDTH | 54.1 см |
| DEPTH | 54.5 см |
| NET VOLUME | 274 L |
| SEMI NO FROST SYSTEM | Yes |
| Brand | LIEBHERR |
| MODEL: | ICBNSd 5623 |
| HEIGHT: | 193.80 см |
| WIDTH: | 54.1 см |
| DEPTH: | 54.5 см |
| NET VOLUME: | 274 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 204 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 70 L |
| SEMI NO FROST SYSTEM: | Yes |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | D |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 203 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| SOUND POWER LEVEL: | 33.0 dB |
| WARRANTY: | 2+8 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4016803137436 |

























