| ВИСОЧИНА | 193.80 см |
| ШИРИНА | 54.1 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 54.5 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 274 L |
| NO FROST НА ФРИЗЕРНАТА ЧАСТ | Да |
| Марка | LIEBHERR |
| МОДЕЛ: | ICBNSd 5623 |
| ВИСОЧИНА: | 193.80 см |
| ШИРИНА: | 54.1 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 54.5 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 274 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 204 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 70 L |
| NO FROST НА ФРИЗЕРНАТА ЧАСТ: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | D |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 203 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| НИВО НА ШУМА: | 33.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+8 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4016803137436 |

























