| HEIGHT | 177.00 см |
| WIDTH | 55.9 см |
| DEPTH | 54.6 см |
| NET VOLUME | 294 L |
| Brand | LIEBHERR |
| MODEL: | IRBd 5120 |
| HEIGHT: | 177.00 см |
| WIDTH: | 55.9 см |
| DEPTH: | 54.6 см |
| NET VOLUME: | 294 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 294 L |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | D |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| REVERSIBLE DOORS: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 125 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| SOUND POWER LEVEL: | 33.0 dB |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4016803113577 |























