| ВИСОЧИНА | 193.50 см |
| ШИРИНА | 55.8 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 54.8 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 215 L |
| ПЪЛЕН NO FROST | Да |
| NO FROST НА ФРИЗЕРНАТА ЧАСТ | Да |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | KIN96ADC0 |
| ВИСОЧИНА: | 193.50 см |
| ШИРИНА: | 55.8 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 54.8 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 215 L |
| ПЪЛЕН NO FROST: | Да |
| NO FROST НА ФРИЗЕРНАТА ЧАСТ: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | C |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4242005558094 |

























