| HEIGHT | 195.30 см |
| WIDTH | 70.8 см |
| DEPTH | 54.8 см |
| NET VOLUME | 383 L |
| SEMI NO FROST SYSTEM | Yes |
| Brand | NEFF |
| MODEL: | KB7962FE0 |
| HEIGHT: | 195.30 см |
| WIDTH: | 70.8 см |
| DEPTH: | 54.8 см |
| NET VOLUME: | 383 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 285 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 98 L |
| SEMI NO FROST SYSTEM: | Yes |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| WI-FI CONTROL: | Yes |
| MOISTURE ZONE: | Yes |
| FRESH ZONE: | Yes |
| WINERACK: | Yes |
| REVERSIBLE DOORS: | Yes |
| DOOR OPEN ALARM: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 256 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| SOUND POWER LEVEL: | 34.0 dB |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4242004271550 |






























