| ВИСОЧИНА | 178.80 см |
| ШИРИНА | 57.0 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 55.0 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 286 L |
| Марка | LIEBHERR |
| МОДЕЛ: | IRe 5101 |
| ВИСОЧИНА: | 178.80 см |
| ШИРИНА: | 57.0 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 55.0 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 286 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 259 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 27 L |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ТЕЛЕСКОПИЧЕН РАФТ: | Да |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 171 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| НИВО НА ШУМА: | 34.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+8 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4016803116493 |



























