| ВИСОЧИНА | 193.50 см |
| ШИРИНА | 69.0 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 55.1 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 394 L |
| ПЪЛЕН NO FROST | Да |
| Марка | WHIRLPOOL |
| МОДЕЛ: | WH SP70 T242P |
| ВИСОЧИНА: | 193.50 см |
| ШИРИНА: | 69.0 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 55.1 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 394 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 295 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 99 L |
| ПЪЛЕН NO FROST: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | D |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 205 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| НИВО НА ШУМА: | 32.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8003437052163 |

































