| ВИСОЧИНА | 193.50 см |
| ШИРИНА | 70.8 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 54.8 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 383 L |
| NO FROST НА ФРИЗЕРНАТА ЧАСТ | Да |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | KBN96VFE0 |
| ВИСОЧИНА: | 193.50 см |
| ШИРИНА: | 70.8 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 54.8 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 383 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 285 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 98 L |
| NO FROST НА ФРИЗЕРНАТА ЧАСТ: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| WI-FI УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ПОСТАВКА ЗА БУТИЛКИ: | Да |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 256 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| НИВО НА ШУМА: | 34.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4242005351039 |































