| ВИСОЧИНА | 82.00 см |
| ШИРИНА | 59.7 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 55.0 см |
| Марка | LIEBHERR |
| МОДЕЛ: | UIKo 1560 |
| ВИСОЧИНА: | 82.00 см |
| ШИРИНА: | 59.7 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 55.0 см |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 132 L |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| АЛАРМА ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 93 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| НИВО НА ШУМА: | 35.0 dB |
| EAN | 4016803135555 |























