| HEIGHT | 82.00 см |
| WIDTH | 59.7 см |
| DEPTH | 55.0 см |
| Brand | LIEBHERR |
| MODEL: | UIKo 1560 |
| HEIGHT: | 82.00 см |
| WIDTH: | 59.7 см |
| DEPTH: | 55.0 см |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 132 L |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| DOOR OPEN ALARM: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 93 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| SOUND POWER LEVEL: | 35.0 dB |
| EAN | 4016803135555 |























