| ВИСОЧИНА | 177.20 см |
| ШИРИНА | 55.8 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 54.5 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 289 L |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР | Да |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | KIF81PFE0 |
| ВИСОЧИНА: | 177.20 см |
| ШИРИНА: | 55.8 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 54.5 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 289 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 289 L |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ОТДЕЛЕНИЕ ЗА СЪХРАНЕНИЕ /0'C: | Да |
| МОНТАЖ С ФИКСИРАНА ВРАТА: | Да |
| АЛАРМА ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 150 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 37.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4242005207909 |





























