| ВИСОЧИНА | 177.20 см |
| ШИРИНА | 55.8 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 55.0 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 260 L |
| ПЪЛЕН NO FROST | Да |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | KIN86ADD0 |
| ВИСОЧИНА: | 177.20 см |
| ШИРИНА: | 55.8 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 55.0 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 260 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 184 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 76 L |
| ПЪЛЕН NO FROST: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | D |
| ПОСТАВКА ЗА БУТИЛКИ: | Да |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| АЛАРМА ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 186 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| НИВО НА ШУМА: | 35.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4242005356614 |































