| HEIGHT | 177.20 см |
| WIDTH | 55.8 см |
| DEPTH | 55.0 см |
| NET VOLUME | 260 L |
| TOTAL NO FROST SYSTEM | Yes |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | KIN86ADD0 |
| HEIGHT: | 177.20 см |
| WIDTH: | 55.8 см |
| DEPTH: | 55.0 см |
| NET VOLUME: | 260 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 184 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 76 L |
| TOTAL NO FROST SYSTEM: | Yes |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | D |
| WINERACK: | Yes |
| REVERSIBLE DOORS: | Yes |
| DOOR OPEN ALARM: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 186 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| SOUND POWER LEVEL: | 35.0 dB |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4242005356614 |































