| ВИСОЧИНА | 188.40 см |
| ШИРИНА | 54.8 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 54.9 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 269 L |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР | Да |
| NO FROST НА ФРИЗЕРНАТА ЧАСТ | Да |
| Марка | AEG |
| МОДЕЛ: | SCE819E5TS |
| ВИСОЧИНА: | 188.40 см |
| ШИРИНА: | 54.8 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 54.9 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 269 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 208 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 61 L |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР: | Да |
| NO FROST НА ФРИЗЕРНАТА ЧАСТ: | Да |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| МОНТАЖ С ПЛЪЗГАЩА СЕ ВРАТА: | Да |
| ПОСТАВКА ЗА БУТИЛКИ: | Не |
| ВЕНТИЛАТОР В ХЛАДИЛНАТА ЧАСТ: | Да |
| РЕЖИМ ВАКАНЦИЯ: | Да |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| АЛАРМА ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 214 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 36.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 7332543818716 |




























