| ВИСОЧИНА | 189.40 см |
| ШИРИНА | 56.0 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 55.0 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 269 L |
| ПЪЛЕН NO FROST | Да |
| Марка | AEG |
| МОДЕЛ: | TCTCS191ES |
| ВИСОЧИНА: | 189.40 см |
| ШИРИНА: | 56.0 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 55.0 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 269 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 207 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 62 L |
| ПЪЛЕН NO FROST: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| МОНТАЖ С ПЛЪЗГАЩА СЕ ВРАТА: | Да |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| АЛАРМА ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 215 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 37.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 7333394136141 |




























