| HEIGHT | 189.40 см |
| WIDTH | 56.0 см |
| DEPTH | 55.0 см |
| NET VOLUME | 269 L |
| TOTAL NO FROST SYSTEM | Yes |
| Brand | AEG |
| MODEL: | TCTCS191ES |
| HEIGHT: | 189.40 см |
| WIDTH: | 56.0 см |
| DEPTH: | 55.0 см |
| NET VOLUME: | 269 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 207 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 62 L |
| TOTAL NO FROST SYSTEM: | Yes |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| SLIDING DOOR: | Yes |
| REVERSIBLE DOORS: | Yes |
| DOOR OPEN ALARM: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 215 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| SOUND POWER LEVEL: | 37.0 dB |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 7333394136141 |




























