| HEIGHT | 193.50 см |
| WIDTH | 69.0 см |
| DEPTH | 55.1 см |
| NET VOLUME | 394 L |
| TOTAL NO FROST SYSTEM | Yes |
| Brand | WHIRLPOOL |
| MODEL: | WH SP70 T241 P |
| HEIGHT: | 193.50 см |
| WIDTH: | 69.0 см |
| DEPTH: | 55.1 см |
| NET VOLUME: | 394 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 295 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 99 L |
| TOTAL NO FROST SYSTEM: | Yes |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| MOISTURE ZONE: | Yes |
| SLIDING DOOR: | Yes |
| WINERACK: | Yes |
| REVERSIBLE DOORS: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 257 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| SOUND POWER LEVEL: | 32.0 dB |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8003437052156 |































