| HEIGHT | 188.40 см |
| WIDTH | 54.8 см |
| DEPTH | 54.9 см |
| NET VOLUME | 269 L |
| INVERTER COMPRESSOR | Yes |
| SEMI NO FROST SYSTEM | Yes |
| Brand | AEG |
| MODEL: | SCE819E5TS |
| HEIGHT: | 188.40 см |
| WIDTH: | 54.8 см |
| DEPTH: | 54.9 см |
| NET VOLUME: | 269 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 208 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 61 L |
| INVERTER COMPRESSOR: | Yes |
| SEMI NO FROST SYSTEM: | Yes |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| SLIDING DOOR: | Yes |
| WINERACK: | No |
| FAN IN FRIDGE COMPARTMENT: | Yes |
| HOLIDAY MODE: | Yes |
| REVERSIBLE DOORS: | Yes |
| DOOR OPEN ALARM: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 214 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| SOUND POWER LEVEL: | 36.0 dB |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 7332543818716 |




























