| ВИСОЧИНА | 193.50 см |
| ШИРИНА | 69.0 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 55.0 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 389 L |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР | Да |
| ПЪЛЕН NO FROST | Да |
| Марка | SAMSUNG |
| МОДЕЛ: | BRB38G705EWWEF |
| ВИСОЧИНА: | 193.50 см |
| ШИРИНА: | 69.0 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 55.0 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 389 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 289 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 100 L |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР: | Да |
| ПЪЛЕН NO FROST: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 258 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| НИВО НА ШУМА: | 35.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8806095458151 |
























