| ВИСОЧИНА | 102.20 см |
| ШИРИНА | 55.9 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 54.6 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 166 L |
| Марка | LIEBHERR |
| МОДЕЛ: | IRd 4000 |
| ВИСОЧИНА: | 102.20 см |
| ШИРИНА: | 55.9 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 54.6 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 166 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 166 L |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | D |
| ОТДЕЛЕНИЕ С РЕГУЛИРАНЕ НА ВЛАЖ: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 77 kWh |
| НИВО НА ШУМА: | 32.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+8 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4016803139478 |



























