| HEIGHT | 177.50 см |
| WIDTH | 56.0 см |
| DEPTH | 55.0 см |
| NET VOLUME | 272 L |
| INVERTER COMPRESSOR | Yes |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | KIS87AFE0 |
| HEIGHT: | 177.50 см |
| WIDTH: | 56.0 см |
| DEPTH: | 55.0 см |
| NET VOLUME: | 272 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 209 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 63 L |
| INVERTER COMPRESSOR: | Yes |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| MOISTURE ZONE: | Yes |
| FIXED DOOR: | Yes |
| TELESCOPIC SHELF: | Yes |
| HOLIDAY MODE: | Yes |
| REVERSIBLE DOORS: | Yes |
| DOOR OPEN ALARM: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 207 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| SOUND POWER LEVEL: | 36.0 dB |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4242005170425 |































