| ВИСОЧИНА | 177.50 см |
| ШИРИНА | 56.0 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 55.0 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 272 L |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР | Да |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | KIS87AFE0 |
| ВИСОЧИНА: | 177.50 см |
| ШИРИНА: | 56.0 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 55.0 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 272 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 209 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 63 L |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ОТДЕЛЕНИЕ С РЕГУЛИРАНЕ НА ВЛАЖ: | Да |
| МОНТАЖ С ФИКСИРАНА ВРАТА: | Да |
| ТЕЛЕСКОПИЧЕН РАФТ: | Да |
| РЕЖИМ ВАКАНЦИЯ: | Да |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| АЛАРМА ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 207 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 36.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4242005170425 |































