| HEIGHT | 177.20 см |
| WIDTH | 55.8 см |
| DEPTH | 54.8 см |
| NET VOLUME | 310 L |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | KIR81ADD0 |
| HEIGHT: | 177.20 см |
| WIDTH: | 55.8 см |
| DEPTH: | 54.8 см |
| NET VOLUME: | 310 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 310 L |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | D |
| MOISTURE ZONE: | Yes |
| REVERSIBLE DOORS: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 91 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| SOUND POWER LEVEL: | 34.0 dB |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4242005371976 |


























