| HEIGHT | 121.30 см |
| WIDTH | 54.1 см |
| DEPTH | 54.5 см |
| NET VOLUME | 202 L |
| Brand | LIEBHERR |
| MODEL: | IRe 4100 |
| HEIGHT: | 121.30 см |
| WIDTH: | 54.1 см |
| DEPTH: | 54.5 см |
| NET VOLUME: | 202 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 202 L |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| HOLIDAY MODE: | Yes |
| DOOR OPEN ALARM: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 101 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| SOUND POWER LEVEL: | 35.0 dB |
| WARRANTY: | 2+8 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4016803116011 |



























