| ВИСОЧИНА | 82.00 см |
| ШИРИНА | 59.8 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 54.8 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 110 L |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | KUL22VFD0 |
| ВИСОЧИНА: | 82.00 см |
| ШИРИНА: | 59.8 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 54.8 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 110 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 93 L |
| КАПАЦИТЕТ НА КАМЕРАТА(НЕТО): | 17 |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | D |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| НИВО НА ШУМА: | 35.0 dB |
| EAN | 4242005389629 |



























