| ВИСОЧИНА | 177.00 см |
| ШИРИНА | 54.0 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 54.5 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 250 L |
| ПЪЛЕН NO FROST | Да |
| Марка | WHIRLPOOL |
| МОДЕЛ: | WHC18 T132 |
| ВИСОЧИНА: | 177.00 см |
| ШИРИНА: | 54.0 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 54.5 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 250 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 182 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 68 L |
| ПЪЛЕН NO FROST: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| НИВО НА ШУМА: | 32.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8003437053948 |





























