| HEIGHT | 82.00 см |
| WIDTH | 59.8 см |
| DEPTH | 54.8 см |
| NET VOLUME | 134 L |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | KUR21VFE0 |
| HEIGHT: | 82.00 см |
| WIDTH: | 59.8 см |
| DEPTH: | 54.8 см |
| NET VOLUME: | 134 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 134 L |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| REVERSIBLE DOORS: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 93 kWh |
| SOUND POWER LEVEL: | 35.0 dB |
| EAN | 4242005389995 |




























