| ВИСОЧИНА | 82.00 см |
| ШИРИНА | 59.8 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 54.8 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 134 L |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | KUR21VFE0 |
| ВИСОЧИНА: | 82.00 см |
| ШИРИНА: | 59.8 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 54.8 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 134 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 134 L |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 93 kWh |
| НИВО НА ШУМА: | 35.0 dB |
| EAN | 4242005389995 |





























