| ВИСОЧИНА | 177.20 см |
| ШИРИНА | 54.1 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 54.8 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 267 L |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | KIV86NSE0 |
| ВИСОЧИНА: | 177.20 см |
| ШИРИНА: | 54.1 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 54.8 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 267 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 183 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 84 L |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 229 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| НИВО НА ШУМА: | 35.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4242005431045 |





























