| ВИСОЧИНА | 193.50 см |
| ШИРИНА | 54.0 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 55.0 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 284 L |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР | Да |
| ПЪЛЕН NO FROST | Да |
| Марка | HAIER |
| МОДЕЛ: | EHBQW 5519 E |
| ВИСОЧИНА: | 193.50 см |
| ШИРИНА: | 54.0 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 55.0 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 284 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 211 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 73 L |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР: | Да |
| ПЪЛЕН NO FROST: | Да |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ПОСТАВКА ЗА БУТИЛКИ: | Да |
| РЕЖИМ ВАКАНЦИЯ: | Да |
| АЛАРМА ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 226 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| НИВО НА ШУМА: | 35.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+4 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 6901018094774 |



































